ЦСКА-София не успя да победи 10 от Македония (Гьорче Петров) в

...

ЦСКА-София не успя да победи 10 от Македония

ЦСКА-София не съумя да победи 10 от Македония (Гьорче Петров) в мач от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите, приключил 0:0 в Скопие. Така след седмица „ армейците “ ще би трябвало наложително да победят противника си на стадион „ Българска войска “, с цел да не отпаднат още на старта на европохода си през тази акция.

Двата тима направиха доста едва първо полувреме, в което нямаше нито един прецизен удар в очертанията на двете порти. В добавеното време обаче Матеус Лемос бе изпъден за втори жълт картон и по този начин Македония ГП трябваше да играе с човек по-малко цяло второ полувреме.

След почивката хората на Саша Илич преобладаваха, само че ясно се видя головата отпадналост на „ армейците “, които даже с човек повече не съумяха да преодолеят Християн Стевковски и отбраната пред него, създавайки напълно малко положения за гол, написа Dsport. Реваншът в София е в четвъртък (28 юли), от 20:00 часа.
Източник: petel.bg